Wywrotka 62 cm
Symbol: 02060
Dostępność: 14 szt.
Cena: 109.80 Cena przed promocją: 122.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 02060
Dostępność: 14 szt.
Cena: 109.80 Cena przed promocją: 122.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Super wywrotka Giants Dump Truck, dwuosiowa, w kolorze czerwonym z żółtą naczepą. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, spełniających normy Europejskie. Pojazd posiada blokadę naczepy, dzięki czemu dziecko może bezpiecznie na nim siadać. Ta funkcjonalna wywrotka ma 62 cm długości i wytrzymuje obciążenie do 150 kg.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
02060 |
| Rodzaj | Wywrotki |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Kolor | Czerwony Żółty |
| Długość | 62 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Oznaczenia | |
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.