Ciągnik z ładowaczem 62 cm opakowanie
Symbol: 02057
Dostępność: 12 szt.
Cena: 133.20 Cena przed promocją: 148.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 02057
Dostępność: 12 szt.
Cena: 133.20 Cena przed promocją: 148.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Ciągnik z łyżką do ładowania. Wykonany z wysokiej jakości plastiku, spełniającego normy Europejskie. Pojazd posiada 2 mniejsze koła z przodu i dwa większe z tyłu. Pojazd ma podnoszone ramię z przodu z ruchomą łyżką ładującą. Długość 62 cm. Zabawka wytrzymuje ciężar do 100 kg.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
02057 |
| Rodzaj | Ładowarki |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Kolor | Żółty Zielony |
| Długość | 62 cm |
| Szerokość | 34.4 cm |
| Wysokość | 69.8 cm |
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 70,6x35,2x28 cm |
| Oznaczenia | |
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.