Wkłady do miotełki do kurzu Vileda Flex&Catch 10 szt.
Symbol: 177662
Dostępność: 12 szt.
Cena: 52.65 Cena przed promocją: 58.50 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 177662
Dostępność: 12 szt.
Cena: 52.65 Cena przed promocją: 58.50 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Wkład do miotełki do kurzu |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kompatybilność z marką | Vileda |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Liczba wkładów w zestawie | 10 |
| Szerokość | 247mm |
| Długość | 72mm |
| Wysokość | 182mm |
• Używać zgodnie z przeznaczeniem.
• Przechowywać w suchym miejscu.
• Trzymać z dala od dzieci.