Wkład do szczotki do sierści i włosów Vileda Always Clean PET PRO
Symbol: 173814
Dostępność: 10 szt.
Cena: 48.58 Cena przed promocją: 53.98 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 173814
Dostępność: 10 szt.
Cena: 48.58 Cena przed promocją: 53.98 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Wszystkie typy i długości sierści |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Zmywalny | Tak |
| Typ produktu | Wymienne wkłady |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Kategoria produktu | Akcesoria do sprzątania |
| Kategoria | Dla kota |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot, Pies |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Kot, Pies |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Oferta sezonowa | Jesień |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 321mm |
| Długość | 53mm |
| Wysokość | 113mm |
• Unikać kontaktu z oczami.
• Trzymać z dala od małych dzieci.
• Przechowywać w suchym miejscu.