Wkład do mopa obrotowego Vileda TURBO Classic
Symbol: 152623
Dostępność: 30 szt.
Cena: 33.12 Cena przed promocją: 36.80 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 152623
Dostępność: 30 szt.
Cena: 33.12 Cena przed promocją: 36.80 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kompatybilny z | Vileda TURBO, Easy Wring and Clean |
| Zmywalny | Tak |
| Maksymalna temperatura prania | 60 °C |
| Model | Końcówka mopa |
| Materiały | Mikrofibra |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 55mm |