Miotełka do kurzu Vileda z krótką rączką + 2 wkłady Flex&Catch
Symbol: 179432
Dostępność: 1 szt.
Cena: 29.91 Cena przed promocją: 33.23 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 179432
Dostępność: 1 szt.
Cena: 29.91 Cena przed promocją: 33.23 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wieszak typ | Dziurka do wieszania |
| Teleskopowa rączka | Nie |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Typ produktu | Miotełka do kurzu |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Biały |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Materiał uchwytu | Tworzywo sztuczne |
| Ilość sztuk | 1 |
| Liczba wkładów w zestawie | 2 |
| Szerokość | 111mm |
| Długość | 256mm |
| Wysokość | 48mm |
• Przechowywać w suchym miejscu.
• Używać zgodnie z przeznaczeniem.
• Trzymać z dala od dzieci.