Witryna LOTTA 120 2D4S wotan + czarny mat
Symbol: LOTTA WIT WOT
Dostępność: 10 szt.
Cena: 1402.39 Cena przed promocją: 1558.21 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LOTTA WIT WOT
Dostępność: 10 szt.
Cena: 1402.39 Cena przed promocją: 1558.21 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Szafka przyścienna |
| Ilość półek | 4 |
| Materiał półek | Szkło hartowane |
| Grubość płyty meblowej | 16 mm, 25 mm (blat) |
| Lustro | Nie |
| Kolekcja | LOTTA |
| Typ drzwiczek | Drzwi na zawiasach |
| Ilość drzwi | 2 |
| Kolor ramy | Dąb Wotan |
| Ilość szuflad | 4 szuf. |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Dwa fronty otwierane do boku |
| Dodatkowe informacje | Front przeszklony |
| Dodatkowe informacje | Opcjonalne oświetlenie LED półek (za dopłatą) |
| Materiał frontów | Płyta wiórowa |
| Model | Witryna |
| Przeznaczenie | Wolnostojące |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Szerokość produktu | 1200 mm |
| Wysokość produktu | 1600 mm |
| Wysokość nóżek | 15 cm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 94 kg |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Witryna x 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
| Waga drugiej paczki | 39 kg |
| Wymiary pierwszej paczki | 147 x 51 x 17 cm |
| Waga pierwszej paczki | 55 kg |
| Wymiary drugiej paczki | 104 x 65 x 10 cm |
| Ilość paczek | 2 |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 1470mm |
| Wysokość | 170mm |
• Ostrzeżenie: Montaż musi być przeprowadzony zgodnie z instrukcją, aby zapobiec upadkowi mebla.
• Ostrzeżenie: Regularnie sprawdzaj stabilność produktu i dokręcaj śruby, jeśli to konieczne.
• Ostrzeżenie: Produkt może zawierać małe części, które mogą stanowić zagrożenie zadławienia dla dzieci.