Witryna CORTINA 53x40x182 czarny
Symbol: 490305
Dostępność: 10 szt.
Cena: 1016.52 Cena przed promocją: 1129.47 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 490305
Dostępność: 10 szt.
Cena: 1016.52 Cena przed promocją: 1129.47 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Wolnostojące |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Przeznaczenie | Sypialnia |
| Przeznaczenie | Salon |
| Przeznaczenie | Jadalnia |
| Lustro | Nie |
| Typ drzwiczek | Drzwi na zawiasach |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dostępne opcje | Oświetlenie opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Typ produktu | Szafka przyścienna |
| Materiał półek | Szkło i płyta wiórowa |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Ilość drzwi | 1 |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Model | Szafka do przechowywania |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Wbudowane światło | Nie |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Materiał nóg (podstawy) | Metal |
| Kolekcja | CORTINA |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Ilość szuflad | 0 szuf. |
| Rodzaj otwarcia | System PUSH TO OPEN |
| Regulowane półki | Nie |
| Ilość półek | 4 |
| Materiał frontów | Płyta wiórowa i szkło |
| Kolor ramy | Czarny |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 1820 mm |
| Wysokość nóżek | 20 cm |
| Szerokość produktu | 530 mm |
| Grubość drzwi | 1,8 cm |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Ilość paczek | 2 |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 535mm |
| Wysokość | 1740mm |