Wiertarko-wkrętarka 18V SFMCD716B-XJ STANLEY
Symbol: SFMCD716B-XJ
Dostępność: 15 szt.
Cena: 322.25 Cena przed promocją: 358.05 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SFMCD716B-XJ
Dostępność: 15 szt.
Cena: 322.25 Cena przed promocją: 358.05 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Regulowany moment obrotowy | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Wkręcanie | Tak |
| Wiercenie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Rodzaj zacisku | Uchwyt szybkomocujący |
| Wiercenie udarowe | Tak |
| Wbudowane światło | Tak |
| Rodzaj produktu | Wiertarka pistoletowa |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Liczba udarów (wysoka prędkość) | 32000 bpm |
| Maksymalny moment obrotowy | 60 N·m |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 4 cm |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,3 cm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 1900 RPM |
| Liczba biegów | 2 |
| Maksymalna szerokość szczęk | 1,3 cm |
| Minimalna szerokość szczęk | 1,5 mm |
| Walizka | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 225mm |