Wiertarka udarowe BLACK+DECKER KR1102K-QS
Symbol: KR1102K-QS
Dostępność: 1 szt.
Cena: 408.71 Cena przed promocją: 454.12 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KR1102K-QS
Dostępność: 1 szt.
Cena: 408.71 Cena przed promocją: 454.12 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zacisku | Zamek centralny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Długość kabla | 4 m |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc pobierana | 1100 W |
| Liczba biegów | 2 |
| Średnica wiercenia w kamieniu (maksymalna) | 2 cm |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 5 cm |
| Maksymalny moment obrotowy | 74 N·m |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,6 cm |
| Liczba udarów (wysoka prędkość) | 54400 bpm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 3200 RPM |
| Walizka | Tak |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 425mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 355mm |
• Produkt należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów elektronicznych.
• Nie używać urządzenia w wilgotnych lub mokrych warunkach, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym.
• Podczas używania tego narzędzia zaleca się stosowanie odpowiednich środków ochrony osobistej, takich jak okulary ochronne i rękawice.