Wideorejestrator VIOFO A229 PLUS 1CH-G GPS
Symbol: A229 PLUS 1CH-G GPS
Dostępność: 4 szt.
Cena: 868.16 Cena przed promocją: 964.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A229 PLUS 1CH-G GPS
Dostępność: 4 szt.
Cena: 868.16 Cena przed promocją: 964.62 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| GPS | Tak |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Przekątna ekranu | 2,4" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Nagrywanie dźwięku | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 512 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Typ interfejsu | USB |
| Wi-Fi | Tak |
| Tryb foto | Tak |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 95mm |
• Przed pierwszym użyciem dokładnie przeczytaj instrukcję obsługi.
• Nie wystawiaj urządzenia na bezpośrednie działanie wilgoci.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia samodzielnie.