Wibracyjna poduszka podróżna na kark Medisana NM 870
Symbol: 88946
Dostępność: 9 szt.
Cena: 82.94 Cena przed promocją: 92.15 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 88946
Dostępność: 9 szt.
Cena: 82.94 Cena przed promocją: 92.15 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Właściwe wykorzystanie | Szyja |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Waga produktu | 340 g |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 200mm |