Bezprzewodowe urządzenie do terapii bólu TENS Ecomed by Medisana TT-10E
Symbol: 23455
Dostępność: 12 szt.
Cena: 70.40 Cena przed promocją: 78.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 23455
Dostępność: 12 szt.
Cena: 70.40 Cena przed promocją: 78.22 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba elektrod | 2 |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Rodzaj sterowania | Przyciski |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Rodzaje masażu | TENS |
| Czas pracy | 30 min |
| Regulacja intensywności | Tak |
| Liczba poziomów intensywności | 10 |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Typ produktu | Elektrostymulator |
| Właściwe wykorzystanie | Plecy, Ramiona, Szyja |
| Liczba programów | 5 |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Rodzaj baterii | Bateria AAA |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Ilość baterii | 2 |
| Wymiary dużej elektrody | 190 x 95 mm |
| Wysokość produktu | 16,5 mm |
| Wymiary elektrody | 74 x 55 mm |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Szerokość produktu | 57 mm |
| Waga produktu | 42 g |
| Waga bez baterii | 20 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość | 1 szt. |
| Zawartość opakowania | Elektrody x 2 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Bateria AAA x 2 |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 32mm |
• Przed użyciem skonsultować się z lekarzem, szczególnie w przypadku posiadania wszczepionych urządzeń medycznych takich jak rozrusznik serca.
• Nie stosować na uszkodzoną skórę.
• Nie używać w miejscach wilgotnych lub mokrych.