Wentylator stojący Typhoon czarno-szary
Symbol: EHF002KE
Dostępność: 0 szt.
Cena: 80.10 Cena przed promocją: 89.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EHF002KE
Dostępność: 0 szt.
Cena: 80.10 Cena przed promocją: 89.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Wentylator stojący Typhoon
Stylowy wygląd i podstawowe kolory można dopasować do każdego mebla biurowego i domowego. To nie tylko urządzenie chłodzące, można wręcz powiedzieć, że bliżej mu do ozdoby! Kratkowana osłona, która przeszła test dziecięcego palca, gwarantuje bezpieczeństwo małych dzieci. Pozwól, by cichy wiatr ochłodził twoje biuro i dom!
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Wentylator podłogowy |
| Moc | 50 W |
| Liczba trybów / prędkości | 3 |
| Oscylacja | Nie |
| Średnica | 40 cm |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 1.5 m |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Ustawienie kąta pochylenia | Tak |
| Funkcje specjalne |
Automatyczna rotacja w poziomie pod kątem 90° z opcją wyłączenia |
| Kolor | Szary Czarny |
| Wymiary |
|
| Oznaczenia | |