Wentylator stojący Hurricane czarno-szary
Symbol: EHF001KE
Dostępność: 10 szt.
Cena: 74.70 Cena przed promocją: 83.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EHF001KE
Dostępność: 10 szt.
Cena: 74.70 Cena przed promocją: 83.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Stojący wentylator Esperanza HURRICANE. Stylowy wygląd i dostępna kolorystyka sprawią, że z łatwością wkomponuje się w każdego typu pomieszczenie, tak biurowe jak i domowe. Kratkowana osłona wirujących łopatek - przednia oraz tylna - przeszła "test dziecięcego palca" i gwarantuje bezpieczeństwo. Urządzenie charakteryzuje wysoka stabilność dzięki zastosowaniu wyposażonej w antypoślizgowe nakładki podstawy krzyżowej. Dodatkowo posiada lampkę pozycyjną, dzięki której błyskawicznie określisz jego umiejscowienie w ciemnym pomieszczeniu. Pozwól, by cichy wiatr szybko i sprawnie ochłodził twoje biuro lub dom.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Wentylator podłogowy |
| Moc | 50 W |
| Liczba trybów / prędkości | 3 |
| Oscylacja | Nie |
| Średnica śmigła | 40 cm |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 1.5 m |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Ustawienie kąta pochylenia | Tak |
| Funkcje specjalne |
Automatyczna rotacja w poziomie pod kątem 90° z opcją wyłączenia |
| Kolor | Czarny Szary |
| Wymiary |
|
| Oznaczenia | |