Wentylator NOCTUA redux 120mm 6,8 dBA / 700 RPM
Symbol: NF-S12B REDUX-700
Dostępność: 9 szt.
Cena: 73.55 Cena przed promocją: 81.72 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NF-S12B REDUX-700
Dostępność: 9 szt.
Cena: 73.55 Cena przed promocją: 81.72 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Technologia łożysk | SSO |
| Materiały | Poliamidowy |
| Złącze wentylatora | 3-pin |
| Napięcie | 12 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,05 A |
| Pobór mocy | 0,6 W |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Wysokość opakowania | 370 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,8 kg |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 25 x 120 mm |
| Szerokość opakowania | 370 mm |
| Model | Wentylator |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 150000 h |
| Przepływ powietrza | 56,9 m³/h |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Szybkość obrotowa | 700 RPM |
| Poziom hałasu | 6,8 dB |
| Rozmieszczenie otworów do mocowania (SxG) | 105 x 105 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 175mm |