ESPERANZA PODSTAWKA CHŁODZĄCA GAMING RGB XALOK EGC110
Symbol: EGC110
Dostępność: 3 szt.
Cena: 90.43
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EGC110
Dostępność: 3 szt.
Cena: 90.43
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podświetlenia | Niebieski, Zielony, Czerwony |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie | 5 V |
| Pobór mocy (max) | 5 W |
| Wysokość produktu | 36 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość wentylatora | 2 cm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Poziom hałasu | 20 dB |
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 1 szt. |
| Średnica czaszy wentylatora | 18 cm |
| Prędkość obrotowa (max) | 800 RPM |
| Wydajność wentylatora | 63 ft³/min |
| Ilość portów USB | 2 |
| Wersja USB | 2.0 |
| Interfejs hosta | USB |
| Szerokość | 35mm |
| Długość | 410mm |
| Wysokość | 303mm |