Wentylator NOCTUA 140mm NF-A14x25 G2 PWM Sx2 PP
Symbol: NF-A14x25 G2 PWM Sx2 PP
Dostępność: 10 szt.
Cena: 370.10 Cena przed promocją: 411.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NF-A14x25 G2 PWM Sx2 PP
Dostępność: 10 szt.
Cena: 370.10 Cena przed promocją: 411.22 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Kolor podświetlenia | Brak |
| Oświetlenie LED | Nie |
| Model | Wentylator |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1500 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Poziom hałasu | 24,8 dB |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 155mm |