Chłodzenie ASRock Challenger 240 Digital
Symbol: 90-ACLA24-BAAGA6
Dostępność: 1 szt.
Cena: 394.35 Cena przed promocją: 438.17 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90-ACLA24-BAAGA6
Dostępność: 1 szt.
Cena: 394.35 Cena przed promocją: 438.17 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 6 lat(a) |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Tworzywo bloku wodnego | Miedź |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Szerokość chłodnicy | 11,9 cm |
| Wysokość bloku wodnego | 5,4 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Szerokość bloku wodnego | 8,4 cm |
| Głębokość bloku wodnego | 8,5 cm |
| Głębokość chłodnicy | 27,7 cm |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 1,77 mmH2O |
| Przepływ powietrza | 62,6 CFM |
| Poziom hałasu | 31 dB |
| Szerokość | 345mm |
| Długość | 265mm |
| Wysokość | 145mm |