Wentylator ASUS PROART PF120 FAN PWM WHITE 3IN1
Symbol: 90DA00M3-B09020
Dostępność: 26 szt.
Cena: 415.32 Cena przed promocją: 461.47 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90DA00M3-B09020
Dostępność: 26 szt.
Cena: 415.32 Cena przed promocją: 461.47 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 28 mm |
| Waga produktu | 657 g |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 3000 RPM |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 7,3 mmH2O |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 39 dB |
| Model | Wentylator |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 1,5 mmH2O |
| Ilość sztuk | 3 |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Minimalny przepływ powietrza | 47,4 ft³/min |
| Maksymalny przepływ powietrza | 104,8 ft³/min |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Minimalna prędkość wentylatora | 1400 RPM |
| Szerokość | 395mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 48mm |