Waga bagażowa Esperanza Globetrotter ETS002 (Elektroniczna; kolor srebrny)
Symbol: ETS002
Dostępność: 27 szt.
Cena: 18.89 Cena przed promocją: 20.99 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ETS002
Dostępność: 27 szt.
Cena: 18.89 Cena przed promocją: 20.99 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Szerokość produktu | 141 mm |
| Głębokość produktu | 31 mm |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Model | Elektroniczny |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Wbudowana miarka | Nie |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Dokładność | 100 g |
| Wskaźnik przeładowania | Tak |
| Jednostka miary | kg, lb |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Szerokość | 96mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 33mm |