OGIO PLECAK GAMBIT CZARNY P/N: 111072_03
Symbol: 111072_03
Dostępność: 1 szt.
Cena: 492.22 Cena przed promocją: 546.91 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 111072_03
Dostępność: 1 szt.
Cena: 492.22 Cena przed promocją: 546.91 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Wyposażenie plecaka | Regulowane i wyściełane szelki |
| Wyposażenie plecaka | Wyściełane plecy z oddychającej tkaniny |
| Wyposażenie plecaka | Regulowany pas piersiowy |
| Wyposażenie plecaka | System mocowania na rączce teleskopowej większego bagażu |
| Wyposażenie plecaka | Kieszeń w formie sztywnego etui na okulary lub mniejsze akcesoria |
| Wyposażenie plecaka | Panel organizacyjny |
| Wyposażenie plecaka | Boczne kieszenie na butelki |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Miejsce na laptopa | Tak |
| Pojemność | 33,6 l |
| Głębokość | 27 cm |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Szerokość (cm) | 38 cm |
| Wysokość (cm) | 50 cm |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 510mm |
• Unikać długotrwałego narażenia na wilgoć.
• Nie pozostawiać plecaka w zasięgu dzieci bez nadzoru.
• Nie używać plecaka do przenoszenia niebezpiecznych substancji.