WOLFSBLUT Range Lamb Adult lamb with rice 12,5kg
Dostępność: 26 szt.
Cena: 376.86 Cena przed promocją: 418.73 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 26 szt.
Cena: 376.86 Cena przed promocją: 418.73 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 12,5 kg |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Popiół surowy | 7% |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Białko | 26% |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
| Szerokość | 540mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 381mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.