ACANA Dog Adult Dog - sucha karma dla psa - 17kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 437.99 Cena przed promocją: 486.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 437.99 Cena przed promocją: 486.66 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Główny smak | Kurczak |
| Seria | ACANA Dog |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Waga produktu | 17 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zakres wagowy | 16 kg - 30 kg |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Zawartość tłuszczu | 17% |
| Zawartość selenu | 0,6 mg/kg |
| Białko | 29% |
| Popiół surowy | 7% |
| Fosfor | 1% |
| Zawartość żelaza | 140 mg/kg |
| Zawiera witaminy | Witamina B2 |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Niacyna |
| Zawiera witaminy | Witamina B6 |
| Zawiera witaminy | Kwas foliowy |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawiera witaminy | Tiamina |
| Zawiera witaminy | Witamina B5 |
| Zawiera witaminy | Witamina B12 |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Zawartość manganu | 14 mg/kg |
| Zawartość jodu | 1,7 mg/kg |
| Zawartość cynku | 170 mg/kg |
| Kwasy tłuszczowe omega-3 | 1% |
| Zawartość wilgoci | 12% |
| Zawartość miedzi | 20 mg/kg |
| Wapń | 1,3% |
| Włókna surowe | 5% |
| Zawartość magnezu | 0,1% |
| Szerokość | 530mm |
| Długość | 370mm |
| Wysokość | 135mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.