WOLFSBLUT Grey Peak Adult goat/sweet potatos 12,5kg
Dostępność: 26 szt.
Cena: 430.16 Cena przed promocją: 477.96 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 26 szt.
Cena: 430.16 Cena przed promocją: 477.96 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Problemy gastryczne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Główny smak | Koza |
| Waga produktu | 12,5 kg |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zaburzenia wchłaniania jelitowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Popiół surowy | 7% |
| Włókna surowe | 3% |
| Białko | 26% |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 380mm |
| Wysokość | 200mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.