WIEJSKA ZAGRODA Indyk z jagnięciną (dorosły) chrupki M - Karma sucha dla psa - 20kg
Dostępność: 0 szt.
Cena: 436.60 Cena przed promocją: 485.11 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 0 szt.
Cena: 436.60 Cena przed promocją: 485.11 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Zakres wagowy | 16 kg - 30 kg |
| Główny smak | Indyk |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Waga produktu | 20 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Bez cukru | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Zawartość tłuszczu | 21% |
| Zawartość wilgoci | 9% |
| Włókna surowe | 4% |
| Białko | 32% |
| Popiół surowy | 9,5% |
| Szerokość | 585mm |
| Długość | 380mm |
| Wysokość | 250mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.