VetFood NefroActiv na nerki pies i kot 60 Kapsułek
Dostępność: 27 szt.
Cena: 116.80 Cena przed promocją: 129.78 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 27 szt.
Cena: 116.80 Cena przed promocją: 129.78 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Niewydolność nerek |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Bez konserwantów | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona nerek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowe nerki |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Niewystarczająca wydolność nerek |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 100 g |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Forma dawkowania | Tabletka |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Włókna surowe | 56,5% |
| Białko | 1,7% |
| Popiół surowy | 13,6% |
| Zawartość tłuszczu | 4,2% |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 75mm |
• Nie wyrzucać do zwykłych śmieci; przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących utylizacji odpadów medycznych.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.