VetExpert Veterinary Diet Urinary cat 100g pouch
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.60 Cena przed promocją: 14.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.60 Cena przed promocją: 14.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 100 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona układu moczowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przed powstawaniem kamieni struwitowych i szczawianowo-wapniowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie powstawaniu kamieni struwitowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rozpuszczanie kamieni struwitowych |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Dodatkowe cechy | Chory układ moczowy |
| Dodatkowe cechy | Kamienie struwitowe |
| Kategoria | Dla kota |
| Główny smak | Drób |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Zawartość wilgoci | 77% |
| Zawartość tłuszczu | 6,1% |
| Popiół surowy | 2,1% |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Białko | 10,6% |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 90mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.