VetExpert Veterinary Diet Obesity Dog 2kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 107.10 Cena przed promocją: 119.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 107.10 Cena przed promocją: 119.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Regulacja poziomu glukozy |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Główny smak | Drób |
| Kategoria | Dla psa |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 2 kg |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Popiół surowy | 6% |
| Włókna surowe | 9,5% |
| Zawartość wilgoci | 8% |
| Zawartość tłuszczu | 6,5% |
| Białko | 30% |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 100mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.