ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat Small 1,5kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 77.98 Cena przed promocją: 86.64 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 77.98 Cena przed promocją: 86.64 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Seria | ROYAL CANIN Veterinary |
| Seria | ROYAL CANIN Gastrointenstinal |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Główny smak | Mięso |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Popiół surowy | 6,3% |
| Włókna surowe | 1,8% |
| Białko | 22% |
| Szerokość | 346mm |
| Długość | 205mm |
| Wysokość | 114mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zapewnić dostęp do świeżej wody.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.