VetExpert Veterinary Diet Intestinal dog 2kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 107.40 Cena przed promocją: 119.33 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 107.40 Cena przed promocją: 119.33 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rekonwalescencja po zabiegach na przewodzie pokarmowym |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zaburzenia wchłaniania jelitowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Odwodnienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rekonwalescencja |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres rekonwalescencji |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Waga produktu | 2 kg |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Tak |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Problemy gastryczne |
| Dodatkowe cechy | Rekonwalescencja |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Popiół surowy | 7% |
| Zawartość wilgoci | 9% |
| Białko | 30% |
| Włókna surowe | 2,8% |
| Zawartość tłuszczu | 10% |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 200mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.