VetExpert Veterinary Diet Hypoallergenic Insect dog 2kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 131.54 Cena przed promocją: 146.15 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 131.54 Cena przed promocją: 146.15 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 2 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Owady |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Kategoria | Dla psa |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Popiół surowy | 8% |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Białko | 21% |
| Włókna surowe | 5,6% |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 190mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.