FARMINA Vet Life Hypoallergenic Pork & Potato - sucha karma dla psa - 2 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 159.50 Cena przed promocją: 177.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 159.50 Cena przed promocją: 177.22 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Kategoria | Dla psa |
| Główny smak | Wieprzowina |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | FARMINA VET Life |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Smak karmy | Bataty |
| Smak karmy | Wieprzowina |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez laktozy | Tak |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Efekty zdrowotne | Leczenie alergii, Utrzymywanie kondycji trawiennej |
| Waga produktu | 2 kg |
| Bez cukru | Brak danych |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Popiół surowy | 7,6% |
| Białko | 18% |
| Zawartość tłuszczu | 13% |
| Włókna surowe | 1,7% |
| Szerokość | 305mm |
| Długość | 249mm |
| Wysokość | 113mm |
• Zapewnić dostęp do świeżej wody.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.