VetExpert Veterinary Diet Diabetic Cat 100g Pouch
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.84 Cena przed promocją: 14.27 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.84 Cena przed promocją: 14.27 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 100 g |
| Bez soi | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Cukrzyca |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Regulacja poziomu glukozy |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bezglutenowe | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria | Dla kota |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Dodatkowe cechy | Cukrzyca |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Kurczak |
| Zawartość wilgoci | 80% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Białko | 10,3% |
| Zawartość tłuszczu | 5,2% |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 140mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.