VetExpert TrichoCat Anti-bezoar paste 50 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 56.86 Cena przed promocją: 63.18 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 56.86 Cena przed promocją: 63.18 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Tubka |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Odkłaczające |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Kategoria | Dla kota |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Seria | VETEXPERT Witaminy i suplementy |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Eliminacja kul włosowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Kategoria produktu | Pasta odkłaczająca |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Rodzaj przysmaku | Funkcjonalne |
| Bezglutenowe | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 50 g |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 40mm |
• W przypadku połknięcia, natychmiast skontaktować się z lekarzem.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.