Ceva Feliway Friends wkład uzupełniający 48ml
Dostępność: 13 szt.
Cena: 132.29 Cena przed promocją: 146.99 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 13 szt.
Cena: 132.29 Cena przed promocją: 146.99 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Preparat na stres |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Kategoria | Dla kota |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Redukcja napięcia między kotami |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stres |
| Pojemność | 48 ml |
| Waga produktu | 50 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 86mm |
• Chronić przed dziećmi.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.