VetExpert Raw Paleo adult cat - Indyk saszetka 100g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.70 Cena przed promocją: 14.11 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.70 Cena przed promocją: 14.11 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bez soi | Tak |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Waga produktu | 100 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Główny smak | Indyk |
| Kategoria | Dla kota |
| Seria | VETEXPERT Raw Paleo |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Białko | 10,3% |
| Zawartość wilgoci | 79% |
| Zawartość tłuszczu | 5,3% |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 90mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.