3Coty TURKEY + KRILL for Adult cats 80g
Dostępność: 24 szt.
Cena: 16.38 Cena przed promocją: 18.20 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 24 szt.
Cena: 16.38 Cena przed promocją: 18.20 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Główny smak | Indyk |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 80 g |
| Bez cukru | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Popiół surowy | 1,2% |
| Białko | 19% |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Zawartość wilgoci | 67,5% |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 28mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.