VetExpert Raw Paleo Ultra Indyk Mini Puppy 750g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 72.04 Cena przed promocją: 80.04 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 72.04 Cena przed promocją: 80.04 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy psów miniaturowych |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Waga produktu | 750 g |
| Bez cukru | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stabilizacja flory bakteryjnej jelit |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Seria | VETEXPERT Raw Paleo |
| Wiek pupila | Junior |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Główny smak | Indyk |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Zawartość tłuszczu | 14% |
| Białko | 30% |
| Popiół surowy | 9% |
| Włókna surowe | 3% |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 80mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.