ANIMAL ISLAND łosoś sucha pies 1 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 63.46
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 63.46
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 1 kg |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Bez cukru | Tak |
| Główny smak | Łosoś |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Bezglutenowe | Tak |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Białko | 32% |
| Popiół surowy | 7,5% |
| Zawartość wilgoci | 9% |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Szerokość | 305mm |
| Długość | 228mm |
| Wysokość | 62mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.