VetExpert Probiotic Formula 30 Kapsułek
Dostępność: 30 szt.
Cena: 55.10 Cena przed promocją: 61.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 55.10 Cena przed promocją: 61.22 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stabilizacja flory bakteryjnej jelit |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zaburzenia wchłaniania jelitowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Waga produktu | 100 g |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Dodatkowe cechy | Problemy gastryczne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Owoce |
| Zawartość wilgoci | 8,4% |
| Zawartość tłuszczu | 0,1% |
| Popiół surowy | 0,4% |
| Włókna surowe | 4,2% |
| Białko | 0,6% |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 80mm |
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.