VetExpert Joints&mobility (30 kaps. Toff)
Dostępność: 19 szt.
Cena: 47.96 Cena przed promocją: 53.29 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 19 szt.
Cena: 47.96 Cena przed promocją: 53.29 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rozwój stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Kapsułka |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Seria | VETEXPERT Witaminy i suplementy |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Kategoria produktu | Tabletki |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 90mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Nie wyrzucać do zwykłych śmieci; przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących utylizacji odpadów medycznych.