AniForte Proszek na wątrobę dla psa 100g
Dostępność: 9 szt.
Cena: 55.12 Cena przed promocją: 61.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 9 szt.
Cena: 55.12 Cena przed promocją: 61.24 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Kategoria | Dla psa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wątrobowy |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Regulacja pracy wątroby, zapobieganie stanom zapalnym, poprawa metabolizmu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Choroby wątroby |
| Waga produktu | 100 g |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Chora wątroba |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Włókna surowe | 19,8% |
| Białko | 16,5% |
| Zawartość tłuszczu | 12,9% |
| Popiół surowy | 10,1% |
| Zawartość wilgoci | 7,3% |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 90mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.