VetExpert GeriatiVet Dog Large Breed (45 tabl.)
Dostępność: 30 szt.
Cena: 94.39 Cena przed promocją: 104.88 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 94.39 Cena przed promocją: 104.88 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez cukru | Nie |
| Wiek pupila | Senior |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Witalność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zachowanie witalności |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych i olbrzymich psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich i dużych psów |
| Forma dawkowania | Tabletka |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Wielkość rasy | Olbrzymia rasa +45 kg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | VETEXPERT Witaminy i suplementy |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 50mm |
• Nie wyrzucać do zwykłych śmieci; przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących utylizacji odpadów medycznych.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.