VITAKRAFT POESIE CREATION SOS indyk/ser 85g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 4.95 Cena przed promocją: 5.50 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 4.95 Cena przed promocją: 5.50 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rodzaj opakowania | Tacka |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Forma dawkowania | Stały |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Indyk |
| Waga produktu | 85 g |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Bez cukru | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Białko | 8% |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Szerokość | 91mm |
| Długość | 96mm |
| Wysokość | 24mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.