VITAKRAFT FISH STICK 1szt łosoś przysmak dla psa 15g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 3.80 Cena przed promocją: 4.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 3.80 Cena przed promocją: 4.22 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Rodzaj przysmaku | Funkcjonalne |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Ryby |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 15 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Seria | VITAKRAFT Fish Stick |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bezglutenowe | Tak |
| Zawartość wilgoci | 26% |
| Zawartość tłuszczu | 20% |
| Białko | 22% |
| Popiół surowy | 10,5% |
| Włókna surowe | 6,5% |
| Szerokość | 196mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 10mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.