VITAKRAFT BEEF STICK 1szt mineral przysmak dla psa 12g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 3.87 Cena przed promocją: 4.30 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 3.87 Cena przed promocją: 4.30 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Szkoleniowe |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Waga produktu | 12 g |
| Rodzaj przysmaku | Funkcjonalne |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Kategoria | Dla psa |
| Bez cukru | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Wołowina |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Seria | VITAKRAFT Beef Stick |
| Bezglutenowe | Tak |
| Zawartość wilgoci | 33% |
| Białko | 30% |
| Zawartość tłuszczu | 25% |
| Popiół surowy | 9% |
| Włókna surowe | 3% |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 40mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.