VITAKRAFT Beef Sticks - kabanos z dziczyzny dla psa 12g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 3.60 Cena przed promocją: 4.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 3.60 Cena przed promocją: 4.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 12 g |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Junior |
| Wiek pupila | Senior |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Seria | VITAKRAFT Beef Stick |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Główny smak | Dziczyzna |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Rodzaj przysmaku | Dla szczeniąt |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Brak danych |
| Ilość sztuk | 1 |
| Bez cukru | Tak |
| Popiół surowy | 8,8% |
| Białko | 29% |
| Zawartość wilgoci | 33% |
| Zawartość tłuszczu | 26% |
| Włókna surowe | 3% |
| Szerokość | 42mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 235mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.