VIRBAC PRONEFRA wsparcie funkcjonowania nerek dla psa i kota 60ml
Dostępność: 9 szt.
Cena: 128.18
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 9 szt.
Cena: 128.18
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Forma dawkowania | Płynny |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Bez soi | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Niewydolność nerek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowe nerki |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Niewystarczająca wydolność nerek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona nerek |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Waga produktu | 60 g |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 111mm |
| Wysokość | 72mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.