FURMINATOR - Elektryczny pilnik do pazurów dla psów i kotów
Symbol: FUR153276
Dostępność: 18 szt.
Cena: 137.92 Cena przed promocją: 153.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FUR153276
Dostępność: 18 szt.
Cena: 137.92 Cena przed promocją: 153.24 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Czas pracy baterii | 100 godz. |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Rodzaj baterii | Bateria AA |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Kategoria produktu | Pilnik do pazurów |
| Liczba wkładów w zestawie | 2 |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Waga produktu | 300 g |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 130mm |
• Chronić przed dziećmi.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.